wtorek , 9 Luty 2016
Strona Główna » Bez kategorii » Problemy z Facebookiem – czy to tylko u mnie?
Problemy z Facebookiem – czy to tylko u mnie?

Problemy z Facebookiem – czy to tylko u mnie?

Od pewnego czasu mam problemy z serwisem Facebook.com i nie wiem teraz czy to tylko u mnie się tak dzieje czy jest to na globalną skalę. Dla pewności testowałem to na komputerze stacjonarnym i laptopie z różnymi systemami operacyjnymi i przeglądarkami. Problem cały czas występuje. Co to za usterki?

Pierwszą z nich jest ciągłe powiadomienie o nieprzeczytanych wiadomościach, które przecież przeczytałem. Postanowiłem sprawdzić, które to wiadomości są nieprzeczytane. Kliknąłem w nie, oznaczyłem jako przeczytane i się wylogowałem. Po ponownym zalogowaniu znów powiadomienie o nieprzeczytanych wiadomościach od znajomych i tak w kółko.

Kolejnym bugiem, który wykryłem jest niepokazywanie w nowym czacie Facebookowym kto jest dostępny do rozmowy, a kto nie. Pytałem też znajomych i problem ma mniej więcej co drugi pytany. Czy jest to zależne od przeglądarki bądź samego systemu operacyjnego? Na co dzień  korzystam z systemu operacyjnego Linux Mint i pomyślałem sobie, że może być jakiś problem z rozdzielczością czy jeszcze innymi zależnościami, ale się myliłem. Pod systemem Windows 7 błąd nadal występuje.

Nie jest to może jakieś uciążliwe dla użytkowania z tego serwisu, ale denerwuje mnie najbardziej to powiadomienie o nowych wiadomościach, których nie ma. Czasem utrzymuję kontakt z klientami poprzez Facebooka i oczekuję tych wiadomości, których później jak się okazuję tak naprawdę nie ma.

Autorem jest Denis

Świat Wirtualny nie ma dla mnie granic. Jestem autorem tego bloga. Kompletnie pochłonięty internetem i całym światem IT. Dlaczego tak jest? Odpowiedź poznasz tutaj

Jeden komentarz

  1. Facebook poza tym, że się sypie, to również zaczyna wprowadzać cichą cenzurę narodową… Mam kilka stron Facebokowych w innych językach i okazuje się, że niemożliwe jest wejście na nie – linki w googlach prowadzą do nikąd, a dokładnie nastepuje ciągłe przekierowywanie!
    Przykładem np. link zaczerpnięty z Google:
    http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=taekkefirma&source=web&cd=1&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fpl-pl.facebook.com%2Fpages%2FIrbis-Str%25C3%25A5tag-Polsk-Taekkefirma%2F157989170919869&ei=ddr8Tvv-LYT4sgbd_PQR&usg=AFQjCNFFo0NofD-w9o2Chn3EgItQ6s7SCw&sig2=PrdD36j0DMGcqCGToIoIdA który powinien kierować do strony: Irbis Stråtag Polsk Taekkefirma

Odpowiedz

Twój adres email nie będzie widocznyWymagane pola są zaznaczone *

*