sobota , 6 Luty 2016
Strona Główna » Newsy » Jak szybki jest Internet Explorer 11? Podobno 30% szybszy od konkurencji!
Jak szybki jest Internet Explorer 11? Podobno 30% szybszy od konkurencji!

Jak szybki jest Internet Explorer 11? Podobno 30% szybszy od konkurencji!

Microsoft wydał swoją najnowszą przeglądarkę – Internet Explorer 11. Co prawda to wersja testowa, ale gigant z Redmond donosi, że najnowszy produkt jest o 30% szybszy od konkurencyjnych przeglądarek. Jak szybki jest Internet Explorer 11 rzeczywiście?

 

Nowy Internet Explorer ma być szybszy o 9 procent od swojego poprzednika. Jeśli chodzi o szybkość względem innych przeglądarek to ta różnica ma wynosić 30%.

Hm. Czy ktoś w to w ogóle wierzy? Benchmarkowe testy to jedno, a prawdziwe zastosowanie browsera to drugie. Jak wypadły testy?

 

Szybkość Internet Explorera 11 względem innych przeglądarek:

testinternetexplorer11

 

Dla użytkownika nie wystarczą jednak suche liczby. Microsoft zaprezentował tym samym film wideo, na którym udowadniana jest szybkość otwierania stron w Internet Explorer 11. Zobaczcie sami.

Nasuwa się jednak pytanie… Dlaczego zostały wyłączone komentarze do filmu? Czyżby prawda wychodziła na jaw podczas testów użytkowników?

 

Autorem jest Denis

Świat Wirtualny nie ma dla mnie granic. Jestem autorem tego bloga. Kompletnie pochłonięty internetem i całym światem IT. Dlaczego tak jest? Odpowiedź poznasz tutaj

4 Komentarze

 1. Hey,

  Microsoft stara się jak może odzyskać szacunek i reputacje użytkowników, choć szanse mają znikome. Najpierw zmuszą programistów do tworzenia stron pod IE, która nie jest aktualizowana kilka lat a następnie przyznają się do błędów w własnych spotach reklamowych ( ie sucks). Its to late to apologize 😉

 2. Microsoft to dobra firma i choć ma czasami nieudane pomysły jak np. Vista to większość ludzi korzysta z Windows bo to spoko oprogramowanie, na telefonie mam WP7,8 i też super się sprawdza moim zdaniem lepiej niż Android.

  • A ja mam wrażenie, że Mozille Firefoks ostatnio jakby trochę się popsuł. Tak jak jakiś czas temu nie miałem problemów z FF i go częściej używałem, tak ostatnio niekoniecznie. Także moim zdaniem IE ma duże szanse stać się numer jeden, a najprzyjemniej wracać do łask u wielu internautów.

 3. Tyle tego było a ja nic nie umiem znaleźć…
  Mam tylko to średnie trochę no ale musi wystarczyć http://pobierak.jeja.pl/images/d/4/5/51309_internet-explorer-fuck-you.jpg
  dobre podsumowanie o całym tym IE, to nigdy nie była dobra przeglądarka(no może w 2001 była ok)

Odpowiedz

Twój adres email nie będzie widocznyWymagane pola są zaznaczone *

*