Strona Główna » Newsy » Jak szybki jest Internet Explorer 11? Podobno 30% szybszy od konkurencji!

Jak szybki jest Internet Explorer 11? Podobno 30% szybszy od konkurencji!

Jak szybki jest Internet Explorer 11? Podobno 30% szybszy od konkurencji!

Microsoft wydał swoją najnowszą przeglądarkę – Internet Explorer 11. Co prawda to wersja testowa, ale gigant z Redmond donosi, że najnowszy produkt jest o 30% szybszy od konkurencyjnych przeglądarek. Jak szybki jest Internet Explorer 11 rzeczywiście?

 

Nowy Internet Explorer ma być szybszy o 9 procent od swojego poprzednika. Jeśli chodzi o szybkość względem innych przeglądarek to ta różnica ma wynosić 30%.

Hm. Czy ktoś w to w ogóle wierzy? Benchmarkowe testy to jedno, a prawdziwe zastosowanie browsera to drugie. Jak wypadły testy?

 

Szybkość Internet Explorera 11 względem innych przeglądarek:

testinternetexplorer11

 

Dla użytkownika nie wystarczą jednak suche liczby. Microsoft zaprezentował tym samym film wideo, na którym udowadniana jest szybkość otwierania stron w Internet Explorer 11. Zobaczcie sami.

Nasuwa się jednak pytanie… Dlaczego zostały wyłączone komentarze do filmu? Czyżby prawda wychodziła na jaw podczas testów użytkowników?

 

Komentarze (4)

 1. Michał pisze:

  Hey,

  Microsoft stara się jak może odzyskać szacunek i reputacje użytkowników, choć szanse mają znikome. Najpierw zmuszą programistów do tworzenia stron pod IE, która nie jest aktualizowana kilka lat a następnie przyznają się do błędów w własnych spotach reklamowych ( ie sucks). Its to late to apologize ;)
  Michał ostatnio opublikował…Jak usunąc qvo6? Poznaj najskuteczniejsze sposoby!My Profile

 2. Deawu pisze:

  Microsoft to dobra firma i choć ma czasami nieudane pomysły jak np. Vista to większość ludzi korzysta z Windows bo to spoko oprogramowanie, na telefonie mam WP7,8 i też super się sprawdza moim zdaniem lepiej niż Android.
  Deawu ostatnio opublikował…Darmowy internet testMy Profile

  • Kontaktowy pisze:

   A ja mam wrażenie, że Mozille Firefoks ostatnio jakby trochę się popsuł. Tak jak jakiś czas temu nie miałem problemów z FF i go częściej używałem, tak ostatnio niekoniecznie. Także moim zdaniem IE ma duże szanse stać się numer jeden, a najprzyjemniej wracać do łask u wielu internautów.

 3. Ciekawostki pisze:

  Tyle tego było a ja nic nie umiem znaleźć…
  Mam tylko to średnie trochę no ale musi wystarczyć http://pobierak.jeja.pl/images/d/4/5/51309_internet-explorer-fuck-you.jpg
  dobre podsumowanie o całym tym IE, to nigdy nie była dobra przeglądarka(no może w 2001 była ok)
  Ciekawostki ostatnio opublikował…Czy twój komputer / smartfon Cię okrada ?My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge