Bądź modna i stylowa w 2018 roku!

Uwielbiasz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie zawładną rokiem 2018.

1. Święcąca ekstrawagancja

Trudno ją sobie wyobrazić na ulicach, jednak na pewno zawładnie imprezami jak też salonami. Wyśmienicie sprawdzi się w przypadku osób, które lubią przyciągać atencję jak też chcą zachować niepowtarzalny styl. Będziemy w stanie znaleźć całe brokatowe ubrania – sukienki, kombinezony a także inne elementy garderoby perfekcyjne na imprezę, jak też akcesoria, które można będzie nosić przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend na salonach, na który skuszą się Panie, jakiee nie boją się odróżniać jak również nie boją się eksperymentować.

3. Rękawy w stylu lat 80

Stara moda często powraca. W 2018 powrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te wyróżniają się przesadną wielkością.

4. Odzież sportowa

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać tylko do sportu. Na ulicach wpadniemy na mnóstwo kobiet w sportowych stylizacjach, które połączone będą niejednokrotnie z eleganckimi dodatkami. Szpilki do spodni dresowych? Tak, to też trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być normalnymi dresami, w których ćwiczymy albo przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu rajdowcy

Moda będzie też wzorowana na kierowcach rajdowych oraz motocyklowych. Będzie to styl zdecydowanie chłodny.

6. Intensywna czerwień

Odważne oraz lakierowane ubrania w odcieniach mocnej czerwieni staną się hitem roku 2018.

7. Plasikowa moda

Ubrania z plastiku? Bezbarwne spódnice z plastiku, marynarki oraz inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z tandetą, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyle

Najmodniejszym motywem sezonu będą barwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie wyglądał trochę odmiennie niż do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie dwóch modeli kurtek.

10. Motywy oraz kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne barwy zastąpią pastele, jakie królują od paru sezonów.

11. Wzory kwiatowe

Popularny wiosenny motyw wielu kobiet, czyli kwiaty w dalszym ciągu zostanie na topie. Subtelne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły sporą popularnością.

12. Kraciasty motyw

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie tylko koszuli, jednka także spódnice oraz marynarki.