Jak efektywnie pozbyć się kilogramów?

Wiele osób nie jest zadowolonych ze swojego wyglądu fizycznego. Jedną z powszechnie podawanych niedoskonałości jest forma. Szukasz sposobu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie parę informacji.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Kiedy myślimy o kształtowaniu linii, najczęściej stawiamy na plan żywieniowy oraz treningi. Co zrobić w sytuacji kiedy nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się albo nie możemy ukształtować danej partii ciała? Postaw na efektywne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej lub leczenie cellulitu.

jak się odchudzić

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to najlepsze dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na zastosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Exillis w Krakowie pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, modelowanie figury, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto nadmienić, iż Exillis to sposób bezinwazyjny oraz bezpieczny. Stanowi dobrą wersję dla inwazyjnych metod liposukcji oraz lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech krokach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Zmartwieniem naszych pacjentek jest głównie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona własną jędrność, a produkcja kolagenu jest zahamowana. Endermologia w Krakowie pomaga skutecznie zmniejszać cellulit i ujędrniać wybrane partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga gubienie kilogramów, a dodatkowo powoduje na wygładzenie skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Należałoby zaakcentować, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie zabierają więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na natychmiastowe nasycanie się długotrwałymi wynikami.

Zapisz