Jak odmienić pokój dzienny?

Architektura wnętrz to dziedzina. która świetnie się rozwija od paru lat. Chociaż zmienia się moda dotycząca kolorów i dodatków do wnętrz, pewne detale wiecznie górują. Dowiedz się, w jaki sposób zaaranżować salon, aby czuć się w nim swobodnie.

Jak ozdobić ściany?

Renowacja wnętrza wielokrotnie zaczynamy od odnowienia koloru ścian jak również sufitu. Te miejsca szybko ulegają zabrudzeniom, a kolory tracą odcień. Obecnie popularne są białe, jasne wnętrza. Pozwalają one na optyczne powiększenie pokoju. Chcesz dodać intrygujący, modny akcent, a naprawdę nie lubisz tapet? Posiadamy świetne rozwiązanie! Sufit napinany gwarantuje nam całkiem sporo możliwości. Możemy zdecydować się na motyw podświetlany albo na membranę w dowolnym odcieniu. Sukces tkwi właśnie w takich pomysłach. Pozwalają one wdrożyć supernowoczesny charakter do salonu. Co więcej sufit podwieszany czy też napinany daje możliwość na ujednolicenie wysokości pomieszczenia. Idealnie sprawdza się też w wysokich lokalach. Chciałbyś jednak niebanalnie udekorować ściany? Zdecyduj się na modne ramki z motywem lustra lub ręcznie wykonany tekst albo motyw.

Eleganckie dodatki

Zakupiłeś już wszystkie niezbędne meble, jednakże brakuje Ci niepowtarzalnych elementów w salonie? Skoncentruj się na akcesoriach. Możesz je zastępować regularnie, a nie poniesiesz dużych wydatków. Warto dopasować dodatki do pór roku, uroczystości, świąt jak też innych okoliczności. Perfekcyjnie sprawdzają się ozdobne i ładnie pachnące świecie. Dobrym urozmaiceniem są również latarenki, wazony, plakaty, stojak na wino, dekoracyjne, niebanalne regały na książki, oraz podkładki. Ważne jest to, by wykreować nastrój, który w największym stopniu odpowiada domownikom. Personalizowane dekoracje, takie jak ulubiony obraz, wyjątkowy motyw na suficie napinanym albo akcent w stylu retro przyciągną uwagę gości. Nie bój się eksperymentów i stwórz swój pokój marzeń!