Laserowa usuwanie owłosienia – cenne informacje

Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii ciągle jest laserowe usuwanie owłosienia. Usługa ta może być dokonywana w sezonie jesienno-zimowym, dlatego dzisiaj pragniemy poruszyć ten temat ponownie. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu.

Obszar zabiegowy

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wybranej części ciała. Z opisywanych zabiegów równie chętnie korzystają panie oraz panowie. Wiek i płeć nie mają tutaj znaczenia. Chętnie wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest zależna od wskazanego obszaru. Duże obszary ciała można rozdzielić na części. Czasami pacjenci wybierają jedynie depilację łydek albo ud. Parametry wyznaczane przez profesjonalistę są uzależnione od specyfiki karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku bardzo grubych, ciemnych włosów. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden najchętniej wybierany zabiegów przez mężczyzn to aktualnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę polecanych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do pacjenta. Na depilację laserową decydują się mężczyźni uprawiający różne dyscypliny sportowe, ceniący sobie komfort i dbający o swój wygląd.

Dająca najlepsze efekty depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Sprzęt ten zdobył certyfikat bezpieczeństwa i efektywności ceniony na całym świecie.