Milan – Inter: 2:2

W dniu wczorajszym na wieczór rozegrano ostatni pojedynek trzynastej kolejki ligi włoskiej. Kibicom na zakończenie kolejki pokazano wspaniały klasyk, w jakim AC Milan mierzył się z ekipą FC Inter

Mecz odbywał się pod dyktando drużyny Interu, jednakże to AC Milan o mało nie wygrał. Dwukrotnie na prowadzenie wskakiwała drużyna AC Milan po strzałach Suso. Gole na 1:1 i 2:2 dla Interu zaliczali Antonio Candreva oraz Perisić, ostatnia bramka została strzelona w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

Z wyniku ukontentowane powinny być obie drużyny, jednakże obie też mogą odczuwać żal. A to z powodu tego, że Inter był ekipą grającą ładniej, a Milan z kolei był zaledwie kilka minutek od zwycięstwa.