Pomysł na urodzinowy prezent dla faceta

Przed tym problemem regularnie stają dziewczyny muszące dać coś facetowi z okazji jego święta. Przyjaciółki, żony, teściowe, siostry – wszystkie zgłębiają masę sklepów w internecie, beznadziejnie rzucają okiem na witryny sklepów w galeriach handlowych, odczuwają osłabienie, odczuwają mętlik w głowie, w jaki sposób zagwarantować mu radość? Od dawna wiemy, że mężczyźni są z Marsa, a dziewczyny z Wenus – rada najbardziej oczywista i najważniejsza: nie kupujcie facetowi, piękne panie, podarków zgodnych ze swoim gustem. Wydaje nam się, że ani jednego faceta, wierzcie mi, nie podnieci bilet na zabieg w spa czy też na szaleństwo w sklepie odzieżowym. Nie starajcie zdobyć jego względów zamawiając mu ogrzewające kalesony zimowe, nawet jeśli by były z najbardziej wspaniałego kaszmiru. Kiedy będzie miał takie pragnienie, własnoręcznie sobie takie nabędzie i żadna z Was nie ma potrzeby o tym wiedzieć. Drobnostki które można postawić na półce także nie są rozsądnym prezentem, tak samo jak urocze ramki na fotografie z imprezy u babci.

Co zatem dać na urodziny facetowi? Pierwsza porada: powinien spodobać mu się prezent niematerialny, jaki zapewni mu szansę przeżycia miłych chwil, zajęcia się jakąś nową aktywnością, sportem, czymś, co sprawi mu radochę. Doskonałym – i wyjątkowym – pomysłem jest voucher na jazdę sportową bryką. A jeszcze ciekawszą opcją może być przejażdżka ulicami miasta w Polsce. Takie vouchery są już dzisiaj dostępne do zakupu, wybrać można jedno z superszybkich aut: Ferrari lub Lamborghini. Stojąc przed takim wyborem każdy facet będzie czuł się jak osioł, któremu w żłoby dano – „i to pachnie, i to nęci”. A w momencie gdy już podejmie decyzję padającą na jeden z samochodów, wybierze także miasto, po którym chce pojeździć (Kraków, Katowice, Łódź, Radom). A później – już tylko radocha, emocje i możliwość przeżycia niezapomnianej przygody. I nie zapominajmy, że też dozgonna wdzięczność dla kobiety, która taki prezent podarowała.

Odmienne pomysły na prezent godne przeanalizowania, gdy z niezrozumiałych skutów nie kupicie wspomnianego vouchera, to bilet do klubu z siłownią (wyjątkiem będą sytuacje, w których jego jedyny sport to zmienianie programów w telewizorze albo ciągłe podnoszenie do ust kufla z piwem i pajdy chleba z kiełbasą), w której będzie mógł wypocić się o dowolnej godzinie, gdy tylko najdzie go ochota na spalenie tłuszczu.

Trafionym podarunkiem z okazji urodzin dla niego, bez różnicy od tego czy jest młodszy czy bardziej dojrzały, okazać może się coś związanego z jego hobby. Jeśli zmagasz się z kolekcjonerem – rzecz jest prosta, nowy okaz do jego kolekcji (monet, koszulek, szklanek, znaczków, koszul, czy jeszcze innych rzeczy) na 100% go ucieszy. No chyba, że do zbioru znaczków brakuje już jedynie pojedynczego bardzo rzadkiego egzemplarza, jakiego on samodzielnie przez kupę lat nie znalazł. Lecz w takim przypadku zaproponować można przykładowo klaser, czy coś jak lupa – różne drobnostki powiązane z jego zainteresowaniami w każdym wypadku sprawią mu przyjemność. Dla czytelnika – pouczająca książka, dla fana piłki nożnej – t-shirt z podpisem Milika, dla fana antyków – stary drobiazg wyszperany na giełdzie staroci, sygestii jest bardzo dużo i na bank wymyślisz coś, co trafi w jego gust i upodobania.

Tekst przygotowany przy współpracy z http://jazdamarzen.pl/prezent-dla-faceta.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *