Sprawdź zalety peelingu laserowego

Każda nowoczesna kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Są rozmaite techniki ich wykonywania. Nowością na rynku urodowym, która pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów, jest peeling laserowy. Na czym polega i jakie są jego zalety?

Dzięki użyciu profesjonalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim wyjątkowo precyzyjny oraz skuteczny. Światło lasera, tworząc mikrouszkodzenia, pobudza skórę. W konsekwencji skóra szalenie szybko się regeneruje, a ponadto staje się zagęszczona i sprężysta, za sprawą kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego dobrze jest powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Kolejne zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od wybranej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego za pomocą lasera jest nie tylko wysoka precyzja zabiegu, ale też długofalowy efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/