Wymarzony sufit – dowiedz się o nim więcej!

Aranżowanie wnętrza może przysporzyć wielu problemów. Jednym z nich może być wybór odpowiedniego sufitu. Choć dla wielu wybór w tej kwestii zdaje się być niewielki, mamy co niemiara możliwości. Coraz większą renomę zdobywają sufity napinane, które dają wiele sposobności aranżacyjnych. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,a także sufity niebo.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki niezwykłej technologii nudny biały sufit można przeobrazić w niezwykłą ozdobę pomieszczenia, jaka równocześnie może pełnić funkcję oświetlenia. Powłoka napinana, która ilustruje niebo może zostać dodatkowo podświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest dużym ułatwieniem. Możliwość zmiany barwy oświetlenia i regulacji jego nasilenia sprawi, że otrzymasz w pokoju niesamowity klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki innowacyjnym światłowodom. Sufit niebo będzie pasował nie tylko do sypialni, ale jest także rewelacyjnym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego jak również restauracji. Zobacz więcej blog.dpsceilings.com/sufit-jak-niebo/

Sufity lustrzane

Sufity te wyśmienicie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu, jak i salach bankietowych albo urzędach. Nadają pomieszczeniom ponadprzeciętnej elegancji. Sufity lustrzane posiadamy możliwość zamówić w rozmaitych barwach – od białego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, przez co są łatwe w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie miejsc, w których zostały zastosowane.

Sufit akustyczny

Złości Cię nadmierny hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wygłuszyć mieszkanie. Ten rodzaj sufitu daje sposobnośc, także uwolnić się od efektu echa, który niejednokrotnie przeszkadza w mieszkaniach o wielkim metrażu. Sufit ten może być również doskonałym elementem dekoracyjnym.