Zabiegi kosmetyczne polecane każdej kobiecie

Nasza cera po minusowych temperaturach wymaga prawidłowej regeneracji. Można się o nią zatroszczyć tylko w domu bądź też zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miasto, w jakim odnajdziemy sporo gabinetów kosmetycznych z długą listą zabiegów. Oto charakterystyka paru z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najprostszych zabiegów, na które się decydujemy. Aktualnie używane metody są mało inwazyjne i nieomal bezbolesne, wykonywane przy wykorzystaniu specjalistycznego pistoletu. Istotona jest właściwa pielęgnacja po przekłuciu uszu. Kolczyki, jakie zostały nałożone podczas przekłuwania uszu należy nosić, aż do momentu pełnego zagojenia. Nie bez znaczenia jest także pilnowanie, by świeżo przekłute uszy miały znikomy kontakt z zarazkami. Tego typu zabieg to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają za zadanie złuszczenie nieżywego naskórka. Salony kosmetyczne oferują duży wybór tego rodzaju zabiegów. Pośród nich trzeba wyróżnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi mieszane. Tego typu zabiegi możemy, również podzielić uwzględniając dogłębność działania. Rozróżniamy tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie i głębokie. W celu wyboru odpowiedniego peelingu należy skonsultować się z lekarzem specjalisą bądź kosmetyczką, aby wybrali peeling dobrany do stanu a także rodzaju cery. Istotne, żeby zabiegi przeprowadzane były przez specjalistów.

TriLipo Maximus

Chciałabyś zagęścić swoją cerę? Koniecznie dowiedz się więcej o zabiegu trilipo maximus. Kraków to miejsce, gdzie znajdziemy sporo salonów, jakie używają tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus stymulujemy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, jaki ma wielki wpływ na stan naszej cery. Plusem zabiegu jest fakt, że jest on bezbolesny i względnie krótki. Podobnie jak w przypadku sporej części zabiegów kosmetycznych, rekomendowane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu.

Intraceuticals

Terapia tlenowa dzięki, której Twoja twarz odzyska dawny blask. Głębokie nawilżenie to coś, czego wymaga Twoja twarz? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla otrzymania doskonałego efektu rekomendujemy skorzystanie z 5 zabiegów. Znacząca jest także właściwa codzienna pielęgnacja skóry. Pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu.