Zrobiłem to – ogoliłem plecy

Dzisiaj nieco bardziej prywatny wpis, w treści którego podzielę się z Tobą moim przeżyciem z ostatnim dni, które wywołuje zarówno sporo emocji jak i zawstydzenia. Po kilku dniach rozważań z moją dziewczyną podjąłem decyzję, żeby pojechać do kliniki medycyny i kosmetyki dla facetów, żeby wydepilować swe plecy.

Pewnie przypuszczasz, że prawdopodobnie walnąłem się w głowę. Fakt jest jednak taki, że owłosienie na mych plecach to coś niespotykanego. Puszcza to niewystarczająco mocne określenie, ja mówiąc wprost wyglądałem jak małpa. A że mej kobiecie się to nie podobało, to była w stanie namawiać mnie do usunięcia włosów z pleców w skrajnych przypadkach kilka razy w trakcie tygodnia. W końcu musiałem się przełamać i rozpocząć poszukiwania punktu, w jakim mógłbym przeprowadzić tego typu depilację.

Już na początku zdawałem sobie sprawę jak ciężko wyszukać będzie kosmetyczkę oferującą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Ofert w necie jest bardzo dużo, ale prawda jest taka, że wielka część z nich nie wzbudza ufności. W pierwszej kolejności dlatego, że czytając stronki www takiego gatunku gabinetów ciężko odnaleźć w ich treści na opinie wystawiane im przez mężczyzn, a nie Panie. A zdajesz sobie sprawę, co jak co, ale chłop od kobiety się nieco różni i w inny sposób oceniać ma prawo na takiego gatunku zabiegi. Po wielu próbach dałem radę odszukać jednakże gabinet Vesuna, jaka to świadczy różnego rodzaju usługi estetyczne dla mężczyzn a z tego co przedstawiają opinie opisywane przez innych mężczyzn robi to wspaniale. Podjąłem decyzję, aby to ocenić na własnej skórze.

Przedzwoniłem do nich z zamiarem umówienia się na wizytę. Połączenie odebrała sympatyczna recepcjonistka i zaoferowała mi prędko dobry dla mnie termin wizyty. Zawiadomiła mnie o wszelkich kwestiach wiążących się z tego rodzaju depilacją, podpowiedziała jakimi metodami się do depilacji przygotować i wspomniała także o tym jaki spraw powinienem spodziewać się po pierwszej wizycie.

W chwili gdy trafiłem na nasze spotkanie, to czułem całkiem duży niepokój. W końcu uważałem, że takiego rodzaju zabiegi są dla panienek, a nie dla mężczyzn. Mój stres prędko jednakże zniknął, bo w klinice nie licząc mnie odnalazłem pięciu chłopaków. Wygląda więc na to, że nie powodu, aby się krępować, mężczyźni również zaczęli o siebie dbać i też wybierają się do klinik medycyny kosmetycznej dla chłopaków.

Powinno się zauważyć, że Klienci rozmawiają tam z ekspertami od kosmetyki i dermatologami, w efekcie czego posiadają pewność, że przy jakimkolwiek z zabiegów nie sprawią sobie straty.

Sam zabieg depilacji zrealizowany był niebywale szybko oraz bezboleśnie. W zasadzie po jednym razie skutek był genialny. Chcę jednak, aby włoski na pewno nie wróciły, w związku z czym prawdopodobnie umówię się na jeszcze jedną sesję.

A kończąc chcę jeszcze powiedzieć o tym, w jaki sposób na moją depilację pleców odpowiedziała moja narzeczona. Wcześniej nie wspominałem jej o tym, że wybiorę się na depilację, w efekcie czego była bardzo osłupiona. I muszę zaznaczyć, że pierwszy raz od dłuższego czasu tak prędko chciała się do mnie przytulić. Przeto zaznaczam, depilacja dla mężczyzn w całości spełniła moje marzenia.

Kiedy obawiacie się tego typu zabiegów, to nauczycie się więcej o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, na prawdę nie ma się co bać.